Львів

Цілодобовий телефон:
(032) 242-58-19

Подзвонити
RU| UA

Про компанію

Цей сайт створений для зручності вибору та замовлення продукції компанії DoorHan (ДорХан) через учасників ДорХан Клубу у Львові.
ДорХан Клуб – це галузеве об'єднання офіційних дилерських організацій, що спеціалізуються на наданні повного спектру послуг від продажу та доставки продукції ДорХан до її встановлення із подальшим сервісним обслуговуванням.
Купуючи продукцію через учасників ДорХан Клубу, ви гарантовано стаєте власником тільки оригінальних виробів DoorHan. Кваліфіковані фахівці нададуть вам необхідну допомогу у виборі продукції, швидко оформлять і проведуть замовлення. Крім того, звернувшись до учасників Клубу, ви зможете замовити продукцію з монтажем, який здійснять професіонали, що спеціалізуються на збірці і встановленні ворітних і ролетних систем DoorHan. Всі фахівці ДорХан Клубу проходять попереднє навчання, спрямоване на розвиток їх професійної компетенції та отриманні необхідних знань про продукцію DoorHan. Користуючись послугами сертифікованих учасників ДорХан Клубу, ви отримуєте лише висококваліфіковану допомогу і якісне виконання робіт на всіх етапах покупки, встановлення та обслуговування продукції.
Регіональне торгове представництво DoorHan, розташоване у Львові, дає змогу в найкоротші терміни доставляти будь-яку продукцію DoorHan в найближчі населені пункти.
Компанія DoorHan (ДорХан) є транснаціональним багатопрофільним виробничим холдингом, що займає на російському, українському та зарубіжному будівельних ринках лідируючі позиції з виробництва рухливих огороджувальних конструкцій, автоматики та перевантажувального обладнання, а також повного асортименту комплектуючих для всіх типів воріт і ролетів.
На сьогоднішній день всі вироби ДорХан користуються високим попитом як у роздрібних покупців, так і у великих промислових організацій. Секційні гаражні та промислові ворота різних модифікацій, відкатні та розпашні ворота, рольставні і рольворота, технічні та протипожежні двері, автоматика для воріт і рольставней, шлагбауми, профільні алюмінієві конструкції, перевантажувальне обладнання – це далеко не весь перелік продукції цієї компанії.
Продукція компанії Дорхан постійно представлена на регіональних спеціалізованих виставках країн СНД і міжнародних будівельних форумах.
В асортименті ДорХан (DoorHan) можна знайти практично все: і невеликі ворота для дачі, і величезні ангарні ворота, а всі запропоновані вироби (єдині на ринку) повністю відповідають всім необхідним вимогам будівельних стандартів.

Заслужити загальне визнання ДорХан вдалося завдяки правильно розставленим пріоритетам в організації своєї діяльності. Перш за все, компанія робить наголос на якість виготовленої продукції, тому всі вироби проходять багатоступеневу перевірку. Також обов'язково проводяться випробування на їх надійність в реальних умовах експлуатації. Продукція DoorHan відповідає всім вимогам міжнародного стандарту EN 13241-1. Цікаво, що багато-які технологічні рішення компанії DoorHan не мають світових аналогів, що підтверджено авторськими свідоцтвами.
Вся продукція компанії і деталі виробів виготовлені з високоякісних матеріалів, що не піддаються корозії і не втрачають своєї зовнішньої привабливості протягом довгого часу експлуатації. Всі рухомі огороджувальні конструкції і перевантажувальні системи ДорХан відрізняються особливою міцністю, надійністю, практичністю та легкістю у використанні. Продукція ДорХан, на відміну від продукції інших підприємств, адаптована до експлуатації в кліматичних умовах України. А це означає, що все обладнання буде радувати Вас своєю безперебійною роботою, незважаючи на сильні морози, проливні дощі і палюче сонце. З асортименту компанії ДорХан можна вибрати рухливі огороджувальні конструкції, що володіють підвищеними звукоізоляційними і енергозберігаючими властивостями.
Малошумна робота гаражних воріт, в свою чергу, дозволить Вам встановити їх у безпосередній близькості до житлових об'єктів, і навіть у тих випадках, коли гараж становить єдине ціле з будинком.
Відчути особливий затишок у себе вдома Вам допоможе зручна система дистанційного управління, а наявність багатоступінчастої системи безпеки подарує вам дорогоцінний спокій. Безсумнівним плюсом є і те, що автоматичні ворота можна відкривати і закривати, не виходячи з машини.
Різноманіття технічних виробів ДорХан, додаткових аксесуарів, варіантів виконання замовлення, а також можливості виготовлення продукції нестандартного розміру дозволить Вам втілити в життя будь-який архітектурний задум.
Вся продукція ДорХан має свій ідентифікаційний номер, назвавши який співробітнику ДорХан, можна скористатися гарантійним та сервісним обслуговуванням, перебуваючи в будь-якій точці України та країн СНД.


Звертаємо вашу увагу, що вся інформація (включаючи ціни та час проведення акцій) на даному сайті носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою.